TRAVERTEN

TRAVERTEN


TRAVERTEN taşları üzeri ( %20 + - ) gözeneklidirler. Traverten taşları üzerinde mercimek tanesi büyüklüğündeki gözenekler çukurluklar traverten taşların doğal özelliklerinden birisidir. Traverten taşları Sivas , Denizli , Bayburt gibi vb bir çok ilimizde çıkarılıp tesislerde işlenerek projerde yerini almaktadır. Şirketimizin üretim tesislerinde üretilen Traverten Taşı , TRAVERTEN MERMER , TRAVERTEN TAŞI , Cilalı Traverten Taşı , Dolgulu Traverten Taşı , Patlatma Traverten Taşı , Eskitme Traverten Taşı , Traverten Mermer , Traverten Bordür , Traverten Merdiven Basamağı Traverten Harpuşta , Traverten Küp Taşı , Traverten Sahanlık ve Traverten Lavabo taşı gibi vb daha bir çok özel ürün ölçümümüz mevcuttur. Akebinde ise gerek fabrika gerekse adrese ürün teslimi hizmetleride vermekteyiz .

TRAVERTEN taşları gözenekli dokuları ile bilinen doğal taştır. Cilalı,honlu,ham olarak gerek iç mekan gerekse dış mekan merdiven kaplama ve döşeme taşı olarak kullanılmaktadır. Şirketimiz kendi bünyesinde TRAVERTEN Traverten mermer , Traverten patlatma , Traverten küp taşı , Traverten eksitme , TRAVERTEN denizli , Traverten taşlar,ını kendi bünyesinde bulundurarak gerek ürün temini gerekse anahtar teslim uygulamalı hizmetler vermektedir.


Traverten Taşı ,  Cilalı Traverten Taşı , Dolgulu Traverten Taşı , Patlatma Traverten Taşı , Eskitme Traverten Taşı , Traverten Mermer , Traverten Bordür , Traverten Merdiven Basamağı ,


 TRAVERTEN TAŞIBu kategoride ürün bulunamadı.